درباره

اکسیر پرتو نیکان

بیشتر بدانید ...

محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. روح اعتماد، کار آفرینی و تعهد شرکت به درستکاری سنگ بنای موفقیت آن بوده و هست. با افتخار مدعی هستیم که شرکت اکسیر پرتو نیکان به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان رنگ های صنعتی و حفاظتی مرغوب شناخته شده و این جایگاه را از زمان معرفی خود حفظ کرده است.

تیم شایسته و قابل اتکای اکسیر پرتو نیکان، با ارزیابی و بررسی مواد اولیه، تکنولوژی و خدمات جدید، محصولات و فرایندهای تولید را بهبود می بخشند.

به دلیل ثبات قدم در بهبود مستمر محصولات، پیروی از تکنولوژی های روز، بسته بندی های نو، ایجاد انگیزه در کارکنان لایق خود، پاسخ فعالانه به نیازهای مشتریان و تعهد راسخ به نوآوری، تحقیق و توسعه محصولات جدید همواره زبانزد خاص و عام بوده است.
شرکت اکسیر پرتو نیکان با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، گزینه های مسئولانه ای برای تولید کالاها و توسعه فرایندهای جدید، با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می نماید. این شرکت همچنان پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و ایده های سبز خود را با توجه به تکنولوژی های جدید منطبق با طبیعت به مرحله عمل می رساند.

خرید رنگ نسوز

بهره‌مندی از

فناوری

روز دنیا ...

واحد تحقیق و توسعه در این شرکت با راهکارهای جدید برای محافظت بهتر و طولانی تر از دارایی های باارزش شخصی، ملی و تجاری، از خانه ها گرفته تا کارخانه ها، از جاده ها گرفته تا پل ها، از مبلمان و اثاثیه گرفته تا قایق ها و کشتی ها و پالایشگاهها و صنایع مختلف را سرلوحه کار خود قرار داده است.

متخصصان برنامه ریزی و کامپیوتر ما استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های مکانیزه جامع در این مجموعه صنعتی و تجاری را سرلوحه کار خود قرار داده اند، موفقیت ما به طور مستقیم نتیجه عهد و پیمان ما برای ارایه محصولاتی با بالاترین کیفیت است. شرکت اکسیر پرتو نیکان تمامی موفقیت های درون و برون سازمانی خویش را مرهون حمایت ها، پیشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده مشتریان گرامی دانسته و همچون گذشته منتظر راهنمایی های دلسوزانه شما مشتریان عزیز می باشد.